چهارشنبه 13 مهر 1401   09:55:18
چهارشنبه 13 مهر 1401   09:55:18


اطلاعیه ثبت نام آزمون بازرسان مستقل

1399/6/23 یکشنبه

پیرو اطلاعیه ثبت نام از متقاضیان کارت بازرسی اداره کل نظارت بر صادرات و مبادلات مواد نفتی وزارت نفت به اطلاع می‌رساند متقاضیان محترم می‌توانند از تاریخ 99/6/23 لغایت 99/6/30 با مراجعه به پرتال اداره کل نظارت بر صادرات و مبادلات مواد نفتی وزارت نفت نسبت به ثبت نام و بارگذاری مدارک اقدام نمایند.
شرایط متقاضیان و مدارک مورد نیاز:
• داشتن مدرك دیپلم و کاردانی (صرفاً برای متقاضیانی که از قبل دارای کارت بوده‌اند) و كارشناسي و بالاتر در يكي از رشته‌هاي علوم پايه و مهندسي (برای متقاضیان جدید) و در صورت وجود، ارائه سوابق كاري و گواهينامه‌هاي مرتبط
.
• ارائه معرفي‌نامه کتبی از سوي يكي از شركت‌هاي بازرسي مورد تأييد اداره کل نظارت بر صادرات و مبادلات مواد نفتی وزارت نفت. در صورت تمایل به جابجائی بازرس ارائه نامه ترک همکاری نیز الزامی می‌باشد. چنانچه شرکت بازرسی در فهرست مورد تأیید اداره کل نظارت بر صادرات و مبادلات مواد نفتی وزارت نفت نباشد طی مراحل احراز صلاحیت شرکت بازرسی بر اساس دستورالعمل اداره کل الزامیست.
• بارگذاری تصاوير شناسنامه، كارت ملي، مدرك تحصيلي، عكس پرسنلي رنگي با كيفيت مناسب در ثبت نام اينترنتي پرتال اداره کل نظارت بر صادرات و مبادلات مواد نفتی وزارت نفت. شایان ذکر است ارائه اصل و کپی مدارک فوق به همراه اصل گواهي عدم سوء پيشينه در روز آزمون و تحویل کارت به منظور احراز هویت متقاضی در حوزه‌های انتخابی الزامی می‌باشد.
• كارمندان سابق و بازنشسته اداره كل نظارت بر صادرات و مبادلات مواد نفتی وزارت نفت که بیش از 10 سال سابقه در همان رسته شغلی (با استعلام از منطقه عملیاتی و بررسی سوابق اداری) داشته باشند، در صورت احراز صلاحيت بر اساس تجارب كاري مي‌توانند كارت بازرسي در زمينه داراي سوابق و تجربيات قابل قبول را صرفاً جهت فعالیت در شرکت‌های بازرسی 100% خصوصی دريافت نمايند.
    
     متقاضیان محترم می توانند با مراجعه به آدرس زیر نسبت به ثبت نام در آزمون اقدام نمایند.
آرشیو